gazeteniz

Sarayın altın varaklı musluğu gündemin konusu

0 Yorum 3842 görüntüleme
Sarayın altın varaklı musluğu gündemin konusu

Emine Erdoğan sarayın mutfağından aşure tarifi yaptı. Fotoğraflara yansıyan mutfaktaki altın varaklı musluğun fiyatı ise dudak uçuklattı konu gündem oldu ve tepkiler geldi

Sarayın altın varaklı musluğu gündemin konusu


AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan sosyal medya hesabındaki takipçileri için aşure tarifi verdi. Emine Erdoğan'ın sarayın mutfağından yayınladığı fotoğraflara yansıyan lavabo musluğunun 'altın varaklı' ve fiyatının da  9 bin 649 bin lira olduğu iddia edildi.

Bazı sosyal medya kullanıcıları alışveriş sitelerinden tarattıkları musluk fiyatının 10 ila 13 bin Lira arasında fiyatlara ulaştığını yazdı.

Bu arada Emine Erdoğan sosyal medya hesabından "Aşure’ye vazgeçilmez tadı katan, reçetesinde gizli sevgi, birlik ve hoşgörü malzemesidir. Aşure Günü’nün, taşıdığı güzide anlamlarla, tüm İslam alemine ve insanlık ailesine barış ve huzur getirmesini diliyorum." açıklaması yaptı.

Bu arada sosyal medyada saraydaki şatafat bir kez daha gündeme gelirken bazı kullanıcılar “Altın kaplamalı musluklar yüzünden daha kaç tane seyyar kendini yakıp öldürecek? Emine Erdoğan'a bizim vergilerimiz ile mütevazı yaşantısında iyi günler dilerim” şeklinde mesajlar atarak tepki gösterdi.


Yorumlar

Hiç yorum yok

İlk yorumu sen yap